Podaj cenę nieruchomości:Wybierz rodzaj uprawnień do obiektu:Podaj prowizję agencji (3%):

Witaj.
Miło mi gościć Cię w na naszej stronie internetowej poświęconej naszej firmie, która juz od 20 lat zajmuje się szeroko rozumianym tematem nieruchomości.
Będzie dla mnie absolutną przyjemnością, jeśli pozwolisz mi być Twoim przewodnikiem - w świecie nieruchomości - Twoich marzeń i celów, a może zarabiania takich ilości pieniędzy, jakie sobie tylko wyznaczysz dzieki inwestowaniu w nieruchomości. Zapewniam Cię - nie zdajesz sobie jeszcze nawet sprawy, ile możesz na tym zyskać - Ty i Twoi bliscy. SPEŁNIJ SWOJE MARZENIA

A więc, ruszamy...

N I E R U C H O M O Ś C I – M A N A G E R  jest biurem obrotu nieruchomościami działającym na raciborskim rynku od 1988 roku. Naszym Klientom oferujemy usługi pośrednictwa w kupnie i sprzedaży mieszkań, działek, domów jednorodzinnych oraz nieruchomości komercyjnych. Zajmujemy się również doradztwem w zakresie rynku nieruchomości,analizami rynku nieruchomości, wyborem sposobu kredytowania, podziałami geodezyjnymi, sprzedażą i zakupem nieruchomości zadłużonych, regulacjami stanów prawnych, wyborem strategii sprzedaży, wyceną nieruchomości.Doświadczenie oraz szeroka znajomość rynku sprawia, że udzielamy naszym Klientom fachowych porad niezbędnych przy realizacji transakcji.

 


 

    Firma funkcjonuje na rynku nieruchomości od 1988r. 

 
Nasze atuty to:


SOLIDNOŚĆ, PROFESJONALIZM, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ

 


Biuro zrzeszone jest w Bielsko – Częstochowsko - Katowickim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami(www.bck.pl) oraz jest partnerem Sytemu Oferowania Nieruchomości (www.son.com.pl). Numer licencji 4772. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Posiadamy tylko sprawdzone oferty nieruchomości. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo takie, które spełnią Wasze oczekiwania.

Z ofertami naszymi można zapoznać się:

 • w siedzibie naszego biura,
 • na stronie internetowej www.nieruchomosci-manager.pl, www.manager.gratka.pl, tuznajdziesz.pl
 • na stronie internetowej www.son.com.pl (portal Sytemu Oferowania Nieruchomości);
 • w gazecie Inwestuj w Nieruchomości (branżowa gazeta Sytemu Oferowania Nieruchomości);
 • w gazecie Nowiny Raciborskie;
 • w gablocie.

UWAGA
Pomagamy również wybrać i zrealizować najkorzystniejszy dla Ciebie kredyt hipoteczny.
!!!POMOŻEMY CI ONDALEŹĆ SIĘ W GĄSZCZU KREDYTÓW!!! Nie wybieraj zbyt pochopnie... podejmujesz decyzje prawie na całe swoje życie.

 

??? A CO W ZAMIAN ZA wynagrodzenie ???

 


POŚREDNIK zobowiązuje się do:
1.INWESTOWANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW W CELU PROMOCJI I REKLAMY nieruchomości poprzez:

 • dokonanie wizytacji obiektu.
 • skompletowanie dokumentacji nieruchomości na podstawie przedłożonych dokumentów.
 • dokumentacji zdjęciowej nieruchomości, lokalu.
 • wykonanie reklamy wizualnej w Internecie(www.nieruchomosci-manager.pl, www.son.com.pl, www.krn.pl, www.manager.gratka.pl, tuznajdziesz.pl,) na witrynie wystawowej biura.
 • Reklamy prasowej (Nowiny Raciborskie, Inwestuj w Nieruchomości-IWN).
 • Prezentowanie oferty swoim Klientom.
 • Przekazanie oferty innym Pośrednikom w obrocie nieruchomościami (jesteśmy partnerem Systemu Oferowania Nieruchomości – SON, 210 pośredników pracuje na całym Śląsku tylko dla Ciebie, SIŁA W SYSTEMIE

2.ZAPEWNIENIA PEŁNEJ OBSŁUGI związanej z zawarciem umowy kupna/sprzedaży, najmu, zamiany.
3.ZACHOWANIA W TAJEMNICY INFORMACJI uzyskanych w związku z wykonywaniem umowy.

 


Nie jest możliwe aby stworzyć właściwą listę klientów korzystających z naszych usług. Wszystkim jesteśmy wyjatkowo wdzięczni za współpracę, która w wielu przypadkach trwa do dziś:). Dziękujemy Wam serdecznie i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.