Podaj cenę nieruchomości:Wybierz rodzaj uprawnień do obiektu:Podaj prowizję agencji (3%):

JEŚLI CHCESZ BARDZO SZYBKO SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ/LOKAL

  • Jeśli musisz sprzedać bardzo szybko swoją nieruchomość lub lokal - jesteśmy w stanie Ci pomóc.
  • Jesli chcesz uwolnić się od problemu zadłużonej nieruchomości w celu szybkiego pozyskania środków finansowych w gotówce - jesteśmy w stanie Ci pomóc. 
  • Jeśli masz już dość rozmyslania jak to zrobić i jakie niebezpieczeństwa mogą Cię spotkać w związku z tym - jesteśmy w stanie Ci pomóc. 
  • Jeśli chcesz rozpocząć nowe życie bez balastu zadłużenia na swojej nieruchomości - jesteśmy w stanie Ci pomóc. 

...Wyobraź sobie jakby mogło być wspaniale gdybyś był wolny od tych problemów i miał własnie teraz gotówkę, na to co chcesz, na swoje marzenia, na rozpoczęcie nowego i jakze ekscytującego życia...
 

 

Pomożemy Ci w tym

 

  1. Przedmiotem skupu mogą być zarówno nieruchomości mieszkaniowe (mieszkania, domy) jak i działki oraz nieruchomości użytkowe.
  2. Decyzję w sprawie zakupu nieruchomości/lokalu uzyskasz od nas w ciągu dwóch dni roboczych. 
  3. Okreslenie przyblizonej ceny rynkowej dokonujemy samodzielnie w oparciu o wskaźniki rynku lokalnego oraz biorąc pod uwagę stopień trudności transakcji, w tym stan prawny, lokalizację, rodzaj i stan techniczny nieruchomości oraz inne stymulanty cenotwórcze istotne dla nieruchomości i jej sytuacji. 

  4. Ostateczna cena uwzględnia dyskonto w wysokości ok. 20%, dodatkowo pomniejszana jest o koszty towarzyszące transakcji. Od przeprowadzonej transakcji nie pobieramy wynagrodzenia (prowizji).

  5. Oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i szybki termin realizacji transakcji (uzyskania gotówki), oraz zapewniamy pełną dyskrecję i zachowanie poufności.

  6. Ofertę kierujemy również do syndyków i komorników.

   

Zastrzegamy prawo do odmowy zakupu nieruchomości bez podania przyczyny.
   

tel. kontakt.  603 401 979