Podaj cenę nieruchomości:Wybierz rodzaj uprawnień do obiektu:Podaj prowizję agencji (3%):

Jesteśmy Partnerem Grupy SON


 

O Grupie SON


Spora część środowiska pośredników w obrocie nieruchomościami to ludzie, którzy związali swoją przyszłość z tym zawodem, swoją pracę wykonują profesjonalnie i z zaangażowaniem, mając na uwadze interes klienta. Bo zadowolony klient, to również zadowolony pośrednik. Zdajemy sobie sprawę z tego, że opinia o pośrednikach, delikatnie mówiąc nie jest najlepsza. Zdajemy sobie również sprawę, że jest ona wynikiem zarówno złej pracy dużej części pośredników, nagłaśnianiu przez media tylko takich przypadków, jak i bałaganu prawnego, panującego na polskim rynku nieruchomości. 

Partnerzy Grupy SON nie godzą się z takim stanem rzeczy. Swoim działaniem na poziomie własnych firm, jak i prezentowaniem właściwej postawy i prawidłowych zachowań na rynku, chcemy uświadomić klientom, że mają prawo wyboru.
Że są również pośrednicy, którzy wykonują swoja pracę rzetelnie i uczciwie. Chcemy informować klientów na czym polega praca pośrednika, jakie czynności powinien on dla swoich klientów wykonać oraz jak powinien je wykonywać. Dzięki tym informacjom, klient będzie mógł prawidłowo ocenić - kto i jak dla niego pracuje. Dzięki tej wiedzy łatwiej będzie mu wybrać „swojego” pośrednika i być odpornym na „bajer złotoustych obiecywaczy”.

W interesie naszych Klientów i swoim własnym stworzyliśmy narzędzia, które temu mają służyć.
Powszechnie dostępne dla naszych klientów są:

Portal internetowy - www.son.pl, prezentujący w sposób profesjonalny oferty na rynku nieruchomości, wyczerpująco opisane, ze sporą ilością fotografii, aby klient spokojnie w domowym zaciszu, w wolnym czasie, mógł się nimi zapoznać i ocenić przydatność dla swoich potrzeb, zanim uda się do pośrednika. 

• Miesięcznik branżowy INWESTUJ W NIERUCHOMOŚCI, poświęcony polskiemu rynkowi nieruchomości, 
w którym specjaliści pracujący na tym rynku przybliżają naszym czytelnikom tajniki tego rynku, radzą jak się zachować w różnych sytuacjach, jak walczyć o swoje oraz co im się należy w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

• Internetowa wersja e-Magazyn IWN, pod adresem www.iwn.son.pl, zawierają
   - jeszcze więcej informacji z rynku, 
   - porad dla czytelników, 
   - informacji o gminnych rynkach nieruchomości, 
   - analizy i raporty z rynku zawierające informacje z „pierwszej ręki”, zawierające ceny faktycznie       
     zapłacone za nieruchomości, a nie ceny ofertowe, będące miernikiem marzeń sprzedających, 
     jak to jest na innych portalach;
   - informacji o firmach świadczących usługi dla właścicieli nieruchomości 


Swoją wiedzą i informacją przekazywaną naszym Klientom oraz profesjonalną pracą we własnych biurach nieruchomości pracujemy na miano solidnego partnera.

Klient nie ma obowiązku korzystania z usług pośrednika, ale jak już się na to zdecyduje, to zależy nam, aby wybrał nas - Partnerów Grupy SON, którym można zaufać i na których można polegać - bo tym różnimy się od innych

 

 


» powrót